Hakkımızda


1- TUTKU

Gerçek arzunuzu öğrenmek için benliğinize sadece 1 soru sormanız gerekiyor : Yapacağım işten para kazanmazsam bu işi yapar mıyım ? Eğer yanıtınız hayır ise yüksek ihtimal ile tutkunuzu maalesef bulamadınız. Büyüklerin dilinde şöyle bir söz vardır; Şayet amacınız çok para kazanmak ise yüksek ihtimalle başarılı olamazsınız. Fakat tutkulu olduğunuz bir işi yaparsanız o para zaten sizi bulur.

2- EĞLENCE

Başarılı bireyler, zor çalışmaları vücudunda hafifletmek için eğlenirler. Eğlence hayatın en önemli yapı taşlarından birisidir. Eğlence her işi hafifletir ve başarının gizli anahtarıdır. Çalışmadan başarılı olmak hayal dünyasından gerçek dünyayı kontrol etmek gibi imkansızdır.

  3- ODAK

Başarı hikayelerinin hepsinin bir ortak yönü vardır : Odaklanmak. hedefe ulaşabilmenin en kritik noktası odaklanmaktır. Herhangi bir konuda uzman olabilmek için odak olgusunu her seçeneğin önünde tutmak esastır.

4- ZORLU LİMİT

İnsan ne zaman kendisini konfor bölgesinin dışına atarsa işte o zaman öğrenme kanalı sonuna kadar açılır. İnsanın kendi limitlerini zorlaması, sürekli olarak belirlediği limitlere meydan okuması başarı hikayesinin temelini oluşturur. 

 5-FİKİR

Fikir bir maden gibidir herkes bulmak ister fakat sadece arayanlar bulur. Önemli fikirler genellikle gündelik sıkıntılardan türer. Başarı yaratıcılık ve hızlı düşünebilme yeteneği gerektirir. O yüzden iyi dinleyin, iyi gözlemleyin doğru sorular sorun ve yanlış yapmaktan korkmayın.

6 - GELİŞİM 

Sürekli olarak iyiye doğru gelişmek tabiatımızda vardır. Dün yaptığımız bugünün gölgesi yarın yapacaklarımız ise geleceğimizin ışığı olacaktır. En iyiye ulaşabilmek, mükemmelliyetçi ruha sahip olmak ve sürekli kendini geliştirmekten geçer.

7-HİZMET

Hizmet işin kalitesini, işin kalitesi ise başarının mükafatını oluşturur. Hizmet aslında sıkıntıların nasıl giderileceği ile ile alakalıdır, Fakat kim için hizmet ettiğini fark ettiğin anda işine katacağın değeri bilmiş olursun.

8- GÜÇ

Başarısız olmamak için ona karşı güçlü olmak esastır. hayatta bir günde başarılı olmayı beklemek ahmaklıktır. Önemli olan başarıya ulaşabilmek için karşınıza çıkacak olan engellere karşı ne kadar güçlü olduğunuzdur. O güç sizin doğru tercihler yapmanıza olanak sağlayıp, yanlış tercihte bulunsanız bile sizi tekrar ayağa kaldıracaktır.

Vizyonumuz ; 8  kuralı hedefe giderken bir pusula gibi kullanmaktır.

Misyonumuz ; Daha geniş kitlelere ulaşabilmek için fikirlerimizi ve tecrübelerimizi gelecek nesillere aktarmaktır.